POTRÓJNE ŚWIĘTO

14 października w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum spotkali się w szkolnej auli, by po uroczystym pasowaniu przyjąć do społeczności szkolnej nowych uczniów EKOLI oraz złożyć życzenia nauczycielom, którzy tego dnia tradycyjnie obchodzili swoje święto. W tym roku uroczystość miała szczególny charakter, było to bowiem również święto uczniowskiej samorządności i zwieńczenie kampanii wyborczych kandydatów na Marszałka Sejmiku Uczniowskiego. Po wystąpieniach kandydatów oraz byłych marszałków (dziś już absolwentów EKOLI) odbyło się głosowanie, w wyniku którego Marszałkiem Gimnazjum została Ada Trybuchowska z klasy 3 gimnazjum, natomiast Marszałkiem Szkoły Podstawowej Filip Juszczak z klasy 6a. Gratulujemy i liczymy na Waszą aktywność!