„UPIÓR W ORKIESTRZE”

Dzieci z klasy 2a uczestniczyły 20 października w koncercie „Upiór w orkiestrze” w Narodowym Forum Muzyki. Koncert nie był zwykłym muzycznym wydarzeniem, ale także przedstawieniem z aktorami i muzykami w rolach głównych, w czasie którego poszukiwano upiora przeszkadzającego artystom w koncertach. W trakcie tej detektywistycznej opowieści uczniowie poznali skład orkiestry, wszystkie instrumenty oraz wysłuchali utworów J. S. Bacha, P. Czajkowskiego i L. van Beethovena. To nie był koniec wrażeń, bo po koncercie uczniowie poszukiwali na wrocławskim Rynku kamienic, które poznały na zajęciach w MultiCentrum.