FESTYN ZDROWIA

W trosce o zdrowie uczniów EKOLI szkoła aktywnie włączyła się w różne akcje promujące zdrowe odżywianie. Na początku maja uczniowie Ignacy Pochodyła i Alek Domke pokazali interesującą prezentację na ten temat. Część druga akcji odbyła się 30 maja 2014r. Rozpoczęła się pokazem filmu eko „Śmietnik w mojej głowie”, później uczniowie degustowali i kupowali produkty dolnośląskich ekorolników. Ostatnia część festynu to blok sportowy. Imprezę urozmaicił program artystyczny przygotowany przez uczniów z klas 1-3. Jego organizatorkami były p. Ewa Czuszkiewicz, p. Anna Domaradzka-Bocian i p. Beata Michałek, które zadbały o wiele atrakcji. W ramach części sportowej ekolowe rodziny rywalizowały w różnych konkurencjach. Zabawa była świetna, a rywalizacja prawdziwa. Wśród uczniów na wyróżnienie zasłużyli Franek Burliga i Ignacy Pochodyła, nagrody książkowe otrzymały dzieci biorące udział w konkursie na logo zespołu „Odyseja Zdrowego Odżywiania” oraz w konkursie plastycznym na plakat reklamujący festyn.