WROCŁAWSKIE INSPIRACJE

Pod opieką wychowawczyni p. Ewy Czuszkiewicz uczniowie klasy 2b odbyli ostatnio wędrówkę po artystycznym świecie Wrocławia, dzięki ciekawym zajęciom w MultiCentrum. Najpierw przypomnieli sobie, oglądając slajdy, najważniejsze punkty miasta, a potem podziwiali artystyczne wizje pani Anny Gawlikowskiej tych samych obiektów (ślimak tumski inspirowany katedrą, stuletni żółw – Halą Stulecia, racławicki jeż – Wieżą Ciśnień). Dzieci odnajdywały podobieństwa zabytków i zwierząt, aby następnie komputerowo zmieniać wygląd innych ważnych miejsc we Wrocławiu. Zajęcia zakończyła budowa z klocków k’nex pamiątek ze stolicy Dolnego Śląska, na przykład krasnoludków. Prace uczniów do obejrzenia w galerii.