PIĘKNO SŁOWA W UCZNIOWSKICH RECYTACJACH

10 lutego w auli EKOLI odbył się szkolny etap XVI POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”, w którym wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej: Weronika Wołkowska z kl. 5 recytująca wiersz Andrzeja Waligórskiego „Tęsknota”, Mikołaj Niżyński z kl. 5 interpretujący utwór Rafała Wojaczka „Była wiosna, było lato”, Amelia Kobylarz kl. 6b z wierszem Andrzeja Waligórskiego „Święta krowa” oraz Marysia Dziurdzia kl. 6b, która zachwyciła publiczność i jurorów doskonałą recytacją tekstu Andrzeja Waligórskiego „Bakcyl” i będzie reprezentowała szkołę w finale konkursu.