DETEKTYWI W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

W ostatni dzień marca zainteresowani uczniowie z klasy 2b wzięli udział w zorganizowanym przez panie Ewę  Czuszkiewicz i Ewę Ściepuro dwugodzinnym spotkaniu w bibliotece, które miało zachęcić ich do czytania. Przebiegało ono pod hasłem „czas detektywów” i było poświęcone serii książek – bestsellerów – „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Dzieci bez trudu rozwiązywały różne zagadki i poznawały bliżej tę interesującą serię. Miały między innymi odnaleźć w bibliotece najstarszą książkę, korzystając z podpowiedzi umieszczonych w różnych miejscach. Spotkanie zakończyło się wręczeniem uczniom certyfikatów potwierdzających ich udział  w „czasie detektywów”. Kolejny literacki wieczór  już niebawem.