DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI EKOLAla

Śpiewające dzieci z klas 1, 2a, 2b, 3 wystąpiły w auli szkoły na Dziecięcym Festiwalu Piosenki EKOLAla. Znalazło się czternastu śmiałków. Przy wielkim aplauzie zgromadzonej widowni młodzi artyści śpiewali solo, w duetach, a nawet kwartetach. Wszyscy wypadli naprawdę wspaniale. Publiczność, głosując, wybierała piosenki i wykonawców, którzy najbardziej się spodobali. Pierwsze miejsce zdobyła ZUZIA BIRLET z klasy 2B, drugie LENA BISSINGER z tej samej klasy, trzecim miejscem nagrodzono NADIĘ ANDRULEWICZ z klasy 2A. Wszyscy występujący uczniowie otrzymali pamiątkowe książki. Dziecięcy Festiwal Piosenki przygotowała i prowadziła pani Marta Gościmińska.