WIELKANOCNY CHARYTATYWNY KIERMASZ

Już kolejny raz uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią Ewą Czuszkiewicz zorganizowali świąteczny kiermasz charytatywny. Zarówno dzieci , jak i rodzice bardzo zaangażowali się w pracę. Mamy wraz z dziećmi piekły ciasta i ciastka, robiły stroiki, palmy, czapki i serwetki na szydełku, zapachowe woreczki. Dzieci na zajęciach wyklejały zajączki, pisanki. Cała klasa 2b dzielnie sprzedawała to wszystko na kiermaszu według ustalonych dyżurów. W jego organizację bardzo czynnie włączyła się także klasa 3, przynosząc wykonane w domu i w klasie łakocie oraz ozdoby świąteczne. Także pozostałe dwie klasy z Edukacji Wczesnoszkolnej miały swój wkład w podjętą przez drugoklasistów inicjatywę. Dwa dni kiermaszu minęły bardzo szybko, uzbierano 1936 zł. Pieniądze zostaną podzielone na dwie części. Otrzyma je Wrocławskie Hospicjum dla dzieci oraz rodzice chłopca porażonego prądem. Po raz kolejny społeczność EKOLI pokazała wielkie serca dla potrzebujących. Bardzo wszystkim dziękujemy!