INSPIRUJĄCE LEKTURY, CZYLI WIECZÓR W BIBLIOTECE

Entuzjaści z klasy 2b spotkali się 19 maja po raz kolejny w szkolnej bibliotece, aby wziąć udział w zajęciach poświęconych sympatycznemu detektywowi Pozytywce – bohaterowi serii książek Grzegorza Kasdepkego. Znajomość utworów sprawdzał quiz, a następnie dzieci wcieliły się w role detektywów i rozwiązywały, dzięki zaszyfrowanym wiadomościom, różne zagadki. Inne atrakcje tego wieczoru to lektura najnowszej książki Kasdepkego oraz malowanie na podstawie słownego opisu portretu przestępcy. Spotkania w bibliotece będą kontynuowane po wakacjach i na pewno znów czeka uczniów świetna zabawa.