XIV KRZYCKI KONKURS SCENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM

W czwartek 18 maja już po raz czternasty w EKOLI odbył się Krzycki Konkurs Scenek w Języku Angielskim. Podobnie jak w ubiegłych latach patronat nad konkursem sprawował Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Zaprezentowano osiem scenek przygotowanych przez uczniów szkoły podstawowej i  gimnazjum. Jury pod przewodnictwem pani Joanny Kaczmarskiej (DODN) najwyżej oceniło scenkę The Post Office klasy 4b (pod opieką p. Ewy Zieniewicz) i bezkonkurencyjną scenkę Great Again? w wykonaniu klasy 3 gimnazjum (pod opieką p. Ady Mitas). Wyróżniona została także scenka The Three Little Pigs (klasa 6a). Ponadto pięcioro uczniów otrzymało nagrody za wyjątkowe umiejętności językowe i aktorskie. Byli to: Pola Szajkowska z 4a, Joanna Kraśnicka z 6a, Jan Wróbel z 6a oraz  Heidi Lee i Dagmara Miłek z 3 gimnazjum. Wszystkie scenki były zasłużenie gorąco oklaskiwane. Uczestnicy zaangażowali się w przygotowania całym sercem i wykazali niezwykłą pomysłowością w przygotowaniu kostiumów i scenografii. Konkurs prowadziły Ewa Bator i Ania Ciechowska, a całość koordynowała p. Ewa Zieniewicz. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!