DYNIOWY KONKURS

Uczniowie wszystkich klas edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w konkursie na „Najoryginalniejszą dynię”. Każde dziecko przyniosło w wyznaczonym dniu swój okaz. Niektóre dynie były tak wielkie i ciężkie, że wnosili je do sali ojcowie. Każda konkursowa dynia była inna, a wyobraźnia dzieci nie miała granic. Kilka okazów zainspirowały bajki dla dzieci. Komisja (pani dyrektor Joanna Lejza oraz wszystkie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej) miała duży problem z werdyktem. Ostatecznie uznano, że na miano najoryginalniejszej dyni zasługują … wszystkie. Każdy młody twórca otrzymał okolicznościowy dyplom uczestnictwa oraz zdrowy batonik zbożowy, a także wspólne zdjęcie z dyniami. Wystawę dyń można było oglądać w patio szkoły przez trzy dni.