MAJOWE WAKACJE WE WŁADYSŁAWOWIE

Cztery dni majowej wycieczki uczniów klasy IB1 spędzone we Władysławowie w pięknym, zielonym Centralnym Ośrodku Sportu to był na pewno przedsmak wakacji nie tylko ze względu na wspaniałą pogodę, ale także mnóstwo atrakcji. Pieszy, wielokilometrowy marsz brzegiem morza do latarni w Rozewiu zmęczył wszystkich, ale dostarczył też mnóstwo wrażeń, podobnie jak wyprawa na Hel. Aktywnie spędzany czas na plaży przy budowie zamków z piasku czy mecze siatkówki i piłki ręcznej cieszyły wszystkich, podobnie jak wieczorne długie rozmowy, które pozwalały zapomnieć o szkolnych obowiązkach.