Pn 25-27

Marzec 2019

IB2 - próbne egzaminy Matury Międzynarodowej 25-27.03
Wieczór Talentów 2017 / EKOLA Talent Show 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

EUROPEAN YOUTH PARLIAMENT W BIAŁYMSTOKU

We wrześniu grupa uczniów programu IB wzięła udział w 15 Narodowej Konferencji European Youth Parliament (EYP), która odbywała się w Białymstoku. Prawie przez tydzień delegaci przydzieleni do poszczególnych komitetów aktywnie pracowali, uczestniczyli w integracyjnych grach, burzach mózgów, rozwiązywali różne problemy, przygotowywali rezolucje. Wspólnie działając, młodzi parlamentarzyści z wielu szkół z Polski i świata poznali się bliżej i polubili. Doskonalili też umiejętności oratorskie, przemawiając przed liczną publicznością. Uczniowie EKOLI wrócili do Wrocławia pełni wrażeń, z nowymi kompetencjami, jeszcze bardziej otwarci na problemy współczesnego świata.