Harmonogram

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2022/2023 zostanie opublikowany po 20 września 2022 roku.

KRZYCKI KONKURS SCENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM

XVI KRZYCKI KONKURS SCENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM

Zespół Szkół EKOLA pod patronatem Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli organizuje XVI KRZYCKI KONKURS SCENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych i gimnazjalistów. Konkurs odbędzie się 16 maja 2019 (czwartek) o godzinie 10:00 w auli Zespołu Szkół EKOLA we Wrocławiu przy ul. Zielińskiego 56. Zapraszamy do udziału.

RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI:

Psycholog szkolny

Głównymi adresatami działań psychologa szkolnego są uczniowie. Do zadań psychologa należy rozpoznanie zarówno trudności rozwojowych, jak i uzdolnień oraz mocnych stron ucznia. Ponadto wspólnie z wychowawcą psycholog podejmuje się opieki nad zespołem klasowym i pomaga w integracji uczniów, w rozwiązywaniu konfliktów i w dążeniu do harmonijnej współpracy pomiędzy dziećmi, jak również w relacjach uczeń – nauczyciel. Do zadań psychologa szkolnego należy także wspieranie rodziców i nauczycieli w pełnieniu funkcji wychowawczych.

Gabinet psychologa mieści się w sali 22d na pierwszym piętrze. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe umówienie spotkania (nr telefonu: 604 600 751, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Godziny pracy w roku szkolnym 2022/2023:

poniedziałek   10:00 - 14:00
wtorek   09:00 - 14:00
środa   13:30 - 16:30
czwartek   08:00 - 12:00

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean varius feugiat arcu, quis placerat lacus luctus vitae. Proin vehicula enim maximus magna mattis dictum. Aliquam malesuada id nibh ut luctus. In semper dapibus scelerisque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc fermentum neque ac vestibulum mattis. Nullam in venenatis ante.